Kol. Bartosz Dawidowicz zdobył tytuł Mistrza Polski w Wędkarstwie Spinningowym. Serdecznie gratulujemy.

Aktualności

Zarząd Koła zaprasza wszystkich chętnych zrzeszonych w naszym kole do wzięcia udziału

w zawodach gruntowych. Miejsce zawodów Zalew Sulejowski, miejscowość Zarzęcin (Zielona Zatoka).

Termin zawodów 20-21.2013r, godzina zbiórki 16.00

Zgłoszenia wraz z opłatą startową w wysokości 20zł przyjmuje kol. Błażej Dziubałtowski.

Opłaty można dokonać również w sklepach wędkarskich Darka Dudara i Piotra Marcinowskiego.

Serdecznie zapraszamy.

Zarząd Koła zaprasza na otwarte zawody spinningowe które odbędą się na zbiorniku Słok w dn. 16-06-2013 r

Zbiórka uczestników przy wpływie kanału do zbiornika o godz. 7.00, wraz z opłatą startową w wysokości 20 zł

przyjmuje kol. B. Dziubałtowski lub w sklepie wędkarskim przy Kwadracie.

Zarząd Koła nr 45 informuje

że w dn.01-06-2013r. dobędą się zawody w wędkarstwie spinningowym o Mistrzostwo Koła.

Miejsce zbiórki stanica PZW Barkowice Mokre godz. 6.00

Opłata startowa 20 zł przyjmowana do 20-05-2013r (Termin nieprzekraczalny).

Zawody odbywają się ze środków pływających, z tego względu ilość miejsc ograniczona.

Zgłoszenia wraz z wpłatą u kol. Błażeja Dziubałtowskiego lub sklep wędkarski w Kwadracie

ZARZĄD KOŁA

W dniu 01-05-2013r organizowane są zawody towarzyskie w wędkarstwie spinningowym o Puchar Vce-Prezesa ds. Sportu.

Zawody rozgrywane z brzegu bez możliwości brodzenia.

Są to zawody otwarte w kat. open.

Opłata startowa 15 zł, przyjmowana wraz zgłoszeniem.

Miejsce zbiórki Skarpa przy Róży Wiatrów o godz. 7.00

Serdecznie zapraszamy

Zarząd Koła nr 45

Termin Mistrzostw Koła Przełożony na dn. 21-04-2013r.

Pozostałe ustalenia pozostają bez zmian.

Termin zamknięcia listy 16-04-2013r.

Zarząd Koła zawiadamia że w dniu 07-04-2013r na zbiorniku Alejny w Moszczenicy odbędą się Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spławikowym w wszystkich kategoriach wiekowych.

Zbiórka uczestników o godzinie 8.00, zapisy wraz z opłatą startowa 15 zł przyjmują Skarbnik lub sklep wędkarski przy Kwadracie do dn. 02-04-2013.

Opłata startowa nie dotyczy młodzieży uczącej się. ( wczesniejsze zgloszenie telefoniczne)

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

Zarząd Koła

W dn. 23-03-2013 r. zostanie przeprowadzone sprzátanie zbiornika Bugaj.

Zbiórka o godz. 15.00 przy kápielisku.

Wszystkich chétnych serdecznie zapraszamy.

        Zarzád Koøa

 

 

W dniu 18-19 .08 .2012 zostaną przeprowadzone zawody w wędkarstwie gruntowym.

Miejsce zbiórki Stanica PZW w Barkowicach, godz 19.00. Opłata startowa 15 zł.

Zapisy u kolegi Błażeja Dziubałtowskiego, tel kontaktowy 600387938 .

 

Zgłoszenia na zawody gruntowe do dn.14-08-2012r. po tym terminie lista zostaje zamknięta.

W dniu 20-05-2012 odbędą się Mistrzostwa Koła w wędkarstwie spinningowym.


 Zbiórka 6:30 Stanica Barkowice Mokre, startowe 20 zł.


 Zapisy z wpisowym do czwartku 17-05-2012r u kol.Błażeja Dziubałtowskiego, tel kontaktowy 600387938 . Posiadamy osiem łódek tak że ilość miejsc też nie jest za duża.
 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTW OKRĘGU PIOTRKÓW TRYB. KAT.MŁODZIEŻ U22

Lp

NAZWISKO IMIĘ

KOŁO NR

STANOWISKO         I TURA

WAGA  RYB

PUNKTY

ZAJĘTE MIEJSCE       I TURA

STANOWISKO       II        TURA

WAGA  RYB

PUNKTY

ZAJĘTE MIEJSCE           II TURA

WAGA OGULNA

PKT. ZA II TURYY

MIEJSCE W KLAS. KOŃCOWEJ

 

1

DZIUBAŁTOWSKI KAMIL

KOŁO 45

15

3750

3750

1

8

6490

6490

1

10240

2

1

 

2

ROZPĘDZKI GRZEGORZ

KOŁO 21

12

2485

2485

2

7

4760

4760

2

7245

4

2

 

3

JAŚKIEWICZ MACIEJ

KOŁO 1

13

2420

2420

3

1

3415

3415

4

5835

7

3

 

4

ROZPĘDZKI WŁODZIMIERZ

KOŁO 3

10

1945

1945

5

5

3925

3925

3

5870

8

4

 

5

JANIK PRZEMYSŁAW

KOŁO 9

14

2005

2005

4

4

2325

2325

6

4330

10

5

 

6

BĄKOWICZ DAMIAN

KOŁO 3

8

1745

1745

7

3

2930

2930

5

4675

12

6

 

7

WORWĄG MACIEJ

KOŁO 30

9

1940

1940

6

6

1010

1010

8

2950

14

7

 

8

KUSIDEŁ TOMASZ

KOŁO 9

11

1495

1495

8

2

1435

1435

7

2930

15

8

 

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTW OKRĘGU PIOTRKÓW TRYB. KAT. KADET U14

Lp

NAZWISKO IMIĘ

KOŁO NR

STANOWISKO         I TURA

WAGA  RYB

PUNKTY

ZAJĘTE MIEJSCE       I TURA

STANOWISKO       II        TURA

WAGA  RYB

PUNKTY

ZAJĘTE MIEJSCE           II TURA

WAGA OGULNA

PKT. ZA II TURY

MIEJSCE W KLAS. KOŃCOWEJ

 

1

CISZEK ADRIAN

RACZEK

2

2335

2335

1

26

4160

4160

1

6495

2

1

 

2

WOSZCZYK HUBERT

RACZEK

4

2160

2160

2

25

3225

3225

2

5385

4

2

 

3

ŁUCZAK OLAF

KOŁO 30

3

1950

1950

3

21

1625

1625

3

3575

6

3

 

4

CZERWIŃSKI KAROL

KOŁO 45

1

1050

1050

5

24

795

795

4

1845

10

4

 

5

DZIUBAŁTOWSKI WOJCIECH

KOŁO 45

6

1260

1260

4

22

-595

-595

6

665

10

5

 

6

SUWARD NORBERT

KOŁO 9

 

     0

     0

8

23

 885

885

4

885

13

6

 

7

SZYMAŃSKA PAULINA

KOŁO 9

5

  110

  110

6

 

     0

     0

7

110

13

7

 

8

RYBAK ERYK

KOŁO 9

7

   85

   85

7

 

     0

     0

7

  85

14

8

 
                             

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTW OKRĘGU PIOTRKÓW TRYB. KAT. JUNIOR U18

Lp

NAZWISKO IMIĘ

KOŁO NR

STANOWISKO         I TURA

WAGA  RYB

PUNKTY

ZAJĘTE MIEJSCE        I TURA

STANOWISKO       II        TURA

WAGA  RYB

PUNKTY

ZAJĘTE MIEJSCE           II TURA

WAGA OGULNA

PUNKTY KARNE

PKT. ZA DWIE TURY

MIEJSCE W KLAS. KOŃCOWEJ

 

1

DZIUBAŁTOWSKI IGOR

KOŁO 28

24B

1295

1295

1

17B

2495

2495

2

3790

 

3

1

 

2

DOBROWOLSKI KACPER

RACZEK

17A

1080

1080

3

10A

3700

3700

1

4780

1

5

2

 

3

KUBACKI KONRAD

KOŁO 30

27B

1280

1280

2

15B

2005

2005

4

3285

 

6

3

 

4

ZALEGA ADAM

KOŁO 11

22A

545

545

5

19B

2850

2850

1

3395

1

7

4

 

5

JARONIEK DOMINIK

KOŁO 45

25B

1205

1205

3

9A

1955

1955

3

3160

1

7

5

 

6

MOFINA KAMIL

KOŁO 21

26B

1000

1000

5

20B

2480

2480

3

3480

 

8

6

 

7

ROZPĘDZKI MARIUSZ

KOŁO 3

16A

765

765

4

14A

1700

1700

4

2465

 

8

7

 

8

ŚWIĄTEK KAROL

KOŁO 11

20A

1540

1540

1

12A

725

725

6

2265

1

8

8

 

9

ISKIERKA SZYMON

KOŁO 32

18A

200

200

6

11A

1980

1980

2

2180

 

8

9

 

10

BADOWSKI RADOSŁAW

KOŁO 11

21A

1150

1150

2

16B

1225

1225

6

2375

1

9

10

 

11

GRABOWSKI ŁUKASZ

KOŁO 30

23B

1015

1015

4

 

0

0

7

1015

 

11

11

 

12

PACZUTKOWSKI NORBERT

KOŁO 32

19A

 80

 80

7

13A

1520

1520

5

1600

 

12

12

 

13

KACPERCZYK PIOTR

KOŁO 45

 

0

0

8

18B

1350

1350

5

1350

 

13

13

 

14

GOLEWSKI MATEUSZ

KOŁO 32

28B

465

465

6

 

0

0

7

465

 

13

14

 

15

JARONIEK PIOTR

KOŁO 9

29B

445

445

7

 

0

0

7

445

 

14

15

 

 

Wyniki MO w spławiku Kadetów, Juniorów U18 oraz Młodzieży U22 - 09-04-2011r

 

U14

 

Imię I Nazwisko

Stanowisko

Waga ryb

Zajęte miejsce

1

Czerwiński Karol

1

1050

V

2

Ciszek Adrian

2

2335

I

3

Łukacz Olaf

3

1950

III

4

Woszyczk Hubert

4

2160

II

5

Szymanowska Paula

5

110

VI

6

Dziubałtowski Wojciech

6

1260

IV

7

Rybak Eryk

7

85

VII

 

U18 - Sektor “A”

L.p

Imię I Nazwisko

Stanowisko

Waga ryb

Zajęte miejsce

1

Rozpędzki Mariusz

16

765

IV

2

Dobrowolski Kacper

17

1080

III

3

Iskierka Szymon

18

200

VI

4

Paczyłkowski Norbert

19

80

VII

5

Świątek Karol

20

1540

I

6

Badowski Radosław

21

1150

II

7

Zalega Adam

22

545

V

 

U18 - Sektor “B”

L.p

Imię I Nazwisko

Stanowsko

Waga ryb

Zajęte miejsce

1

Grabowski Łukasz

23

1015

VI

2

Dziubałtowski Igor

24

1295

I

3

Jaroniek Dominik

25

1205

III

4

Nofina Kamil

26

1000

V

5

Kubacki Konrad

27

1280

II

6

Golewski Mateusz

28

465

VI

7

Jaroniek Piotr

29

445

VII

 

U22

L.p

Imię I Nazwisko

Stanowisko

Waga ryb

Zajęte miejsce

1

Bąkowicz Sebastian

8

1745

VII

2

Worwąg Maciej

9

1940

VI

3

Rozpędzki Włodzimierz

10

1945

V

4

Kusideł Tomasz

11

1495

VIII

5

Rozpędzki Grzegorz

12

2485

II

6

Jasinski Maciej

13

2420

III

7

Janik Przemysław

14

2105

IV

8

Dziubałtowski Kamil

15

3750

I