Kol. Bartosz Dawidowicz zdobył tytuł Mistrza Polski w Wędkarstwie Spinningowym. Serdecznie gratulujemy.

Dnia 03-04-2011  na zbiorniku Bugaj rozegrane zostały Mistrzostwa Koła 45 w wędkarstwie spławikowym. O godzinie 8.00 miała miejsce zbiórka uczestników, którym zapewne z powodu pięknej pogody dopisywały humory. Sędzią głównym zawodów był Kol. Andrzej Patryarcha, który to odpowiedzialny był za losowanie stanowisk. Asystowali mu Kol. Adam Kruk, który wcielał się również w rolę trenera większości zawodników i Kol. Grzegorz Maślanka. Zawody przebiegały w bardzo przyjacielskiej atmosferze, między innymi dzięki Kol. Adamowi który udzielał cennych wskazówek zarówno czołówce jak i mniej doświadczonym zawodnikom. Rywalizacja trwała do samego końca. Klasą samą dla siebie okazał się członek kadry narodowej Kol. Kamil Dziubałtowski. Na 10 min przed końcem nie nie było wiadomo czy wygra gdyż po piętach deptali mu Koledzy Zbigniew Soszka i Tomasz Kacprzyk, który to okazał się  „czarnym koniem” zawodów. Faworyt zawodów a zarazem prezes naszego Koła dzielnie walczył o podium jednak problemy techniczne i nie najlepsze stanowisko z bujną roślinnością pokrzyżowały mu plany. Pomimo tych trudności uplasował się na bardzo dobrej czwartej pozycji. Nasze zmagania obserwowała spora grupa kibiców, co ważne nie tylko z naszego Koła. Wszystkim uczestnikom należą się gratulacje za udział i walkę .


1 Dziubałtowski Kamil       4535
2 Soszka Zbigniew            3730
3 Kacprzyk Tomasz            3260
4 Dziubałtowski Błażej     2940
5 Grzesiak Tadeusz           1775
6 Grzesiak Kamil                660     
7 Szczepański Sebastian    535