Kol. Bartosz Dawidowicz zdobył tytuł Mistrza Polski w Wędkarstwie Spinningowym. Serdecznie gratulujemy.

W miniony weekend, 2 i 3 lutego, na wodach Zbiornika Bugaj rozegrane zostały 2-turowe Podlodowe Mistrzostwa Okręgu. Koło Nr 45 reprezentowało 3 naszych kolegów. Najrówniejszą formą i znajomością tego dość trudnego łowiska wykazał się Patryk Masiarek uzyskując doskonały wynik 4 pkt sektorowych i zajmując drugie miejsce. Podlodowym Mistrzem Okręgu został reprezentujący Koło Nr 30 z Tomaszowa Mazowieckiego, Bartosz Brancewicz (również 4 pkt sektorowe, wyższa waga ryb). Na najniższym stopniu podium ulokował się zwycięzca pierwszej tury, kolega Mirosław Skowroński (5 pkt sektorowych). Gratulujemy zwycięzcom a wszystkim naszym zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie i sportową postawę.