Kol. Bartosz Dawidowicz zdobył tytuł Mistrza Polski w Wędkarstwie Spinningowym. Serdecznie gratulujemy.

W niedzielę, 14 sierpnia na wodach Zalewu Sulejowskiego rozegrany został II PUCHAR PREZYDENTA MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO w wędkarstwie spinningowym. W konkursie udział wzięło 26 spinningistów z różnych kół wędkarskich. Nad przebiegiem rywalizacji czuwali sędziowie, którzy mierzyli ryby i wypuszczali je do wody. Po podliczeniu kart startowych okazało się, że zwyciężył kol. Witek Olszewski z Koła nr 8 w Koluszkach, miejsce drugie zajął kol. Marek Librowski z Koł nr 45 w Piotrkowie Trybunalskim a podium uzupełnił kol. Piotrek Olejnik z Koła nr 12 Piotrków-Miasto. Na koniec wszyscy spotkali sie na wspólnym obiedzie, po którym nastąpiło ogłoszenie wyników. W imieniu Prezydenta Miasta Pana Krzysztofa Chojniaka puchary i nagrody wręczył Sekretarz Miasta Pan Bogdan Munik. Poza nagrodami ufundowanymi przez władze naszego miasta pośród uczestników zawodów rozlosowane zostały upominki od organizatorów.